6156 Etsning
Såld: 7.800 kr
Såldes den 25 november 2019 -
4029 Etsning
Såld: 14.000 kr
Såldes den 17 oktober 2016 -
7196 Etsning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 juni 2016
7192 Etsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 20 juni 2016 -
3015 Etsning
Såld: 7.400 kr
Såldes den 31 augusti 2015 -
1034 Etsning
Såld: 11.000 kr
Såldes den 31 mars 2014
2382 Etsning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 22 februari 2010 -
5467 Etsning
Såld: 8.000 kr
Såldes den 24 augusti 2009 -
8695 Etsning
Eduard Wiiralt, man med pipa, 9, 5x6.5, (ej signerad)
Såld: 2.100 kr
Såldes den 15 december 2008